Господарське право

Господарськими відносинами є суспільні відносини, що складаються в процесі господарської діяльності суб’єктів господарювання.

В процесі господарської діяльності суб’єкти господарювання укладають правочини різного характеру. Суб’єкти господарювання не завжди виконують взяті на себе зобов’язання за умовами таких правочинів, в зв’язку з чим виникає необхідність в залученні кваліфікованого адвоката, який вирішить господарський спір, застосовуючи норми чинного законодавства та багаторічний практичний досвід у захисті законних прав та представництві інтересів Клієнта перед третіми особами та в суді.  

Адвокатське бюро «Малеванчук та партнери» в першу чергу вживає всі можливі заходи правового характеру з метою вирішення господарського спору шляхом проведення переговорів. В разі неможливості вирішення господарського спору та досягнення в короткий строк позитивного результату, адвокати Бюро з метою вирішення спору на користь Клієнта, представляють інтереси довірителя у судових інстанціях, починаючи від складання претензії, позовної заяви та закінчуючи отриманням виконавчого документа в суді.

На стадії виконання рішення суду про стягнення заборгованості з боржника, адвокати нашої компанії займаються представництвом інтересів Клієнта у процесі виконання рішення суду у примусовому порядку.

Адвокатське бюро «Малеванчук та партнери» здійснює юридичний супровід господарської діяльності своїх Клієнтів, який спрямований на уникнення господарських спорів та мінімізацію фінансових ризиків.

Адвокатське бюро пропонує суб’єктам господарювання співпрацю з питань юридичного супроводу господарської діяльності, в межах якої надає такі види послуг:

  • надання оперативних усних юридичних консультацій, моніторинг законодавства й ознайомлення з новими нормативними актами, а також їх коментарі та поради щодо практичного застосування;
  • правовий аналіз угод та договорів, підготовка проектів договорів;
  • участь адвоката в переговорах з контрагентами або партнерами на стороні клієнта;
  • представництво інтересів підприємства, організації перед органами державної податкової служби та іншими контролюючими органами;
  • проведення аналізу контрагентів клієнта на предмет добросовісності та рівня ризиковості;
  • складання документів правового характеру.

Звертаючись до Адвокатського бюро «Малеванчук та партнери» за юридичними супроводом господарської діяльності, Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану правничу допомогу та професійний захист своїх інтересів.